Fototapety do kuchni – wszystko, co należy o nich wiedzieć

Sie 23

Fototapety do kuchni to strzał w dziesiątkę. Ożywiają zwykle jednobarwne pomieszczenie i dodają mu energii. Jednak nie wszystkie fototapety nadają się do kuchni – jakie więc wybrać?

fototapety do kuchni

Fototapety do kuchni powinny być trwałe, odporne na wilgoć, wysokie temperatury, parę i tłuszcz. Jednocześnie łatwo się czyścić. Idealnie, gdyby wystarczyła do tego wilgotna szmatka lub gąbeczka. Preferujemy różnorodne wzornictwo. Niektórzy są zwolennikami stonowanych kolorów, inni są amatorami soczystych i lubią świeże wnętrza. Co więcej, życzymy sobie, aby aplikacja fototapety kuchennej nie wymagała fachowej ręki oraz pokrywała wszelkie nierówności ściany.

Na tak postawione wymagania, mamy 3 odpowiedzi:

Fototapety do kuchni winylowe

Jest to materiał odporny również na zarysowania. Fototapeta kuchenna winylowa, aby dokładnie pokryła wszelkie niedoskonałości ściany, powinna być wyprodukowana na fizelinie, czyli zamiast papieru posiadać warstwę włókniny syntetycznej. Ten rodzaj fototapety kuchennej kładzie się bardzo prosto i szybko. Dodatkowy argument, świadczący na jej korzyść – to amortyzacja hałasu, czyli wykazuje dobre właściwości tłumiące wszelkie jego rodzaje.

Najlepsze fototapety do kuchni to oczywiście takie, które będą odporne na wszelkiego rodzaju wilgoć, zabrudzenia, także tłuszcz. Doskonałe fototapety kuchenne, które spełniają te wymagania można znaleźć w serwisie Fototapety24.net https://www.fototapety24.net/fototapety-do-kuchni-404.html. Firma Fototapety24.net oferuje szeroki wybór fototapet do kuchni, które cechuje doskonałe nasycenie kolorów, a także odporność na zabrudzenia. Dodatkowo fototapety kuchenne tej firmy wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wytrzymają one długie lata.

Fototapety kuchenne z włókna szklanego

Produkt luksusowy, o czym świadczy jego cena. Jednak warto się nad nią pokłonić, gdyż spełnia nasze wszystkie oczekiwania i będzie służyła nam przez kilkanaście lat w idealnym stanie. Pokuszę się o stwierdzenie, że jej ściągnięcie może być lekko problematyczne. Jednak jest to doskonała baza na dodatkowe inne pokrycie ściany. Można ją z powodzeniem przemalować na wybrany kolor lub pokryć innym rodzajem tapety. Fototapety do kuchni z włókna szklanego przypominają tkaninę. Są odporne na mocne ścieranie, wilgoć, wysoką temperaturę i tłuszcz.

Najtańszy wariant fototapety do kuchni

Jeśli stawiamy na półśrodki i szukamy produktu na krótki okres w niskiej cenie, najlepszym rozwiązaniem będą fototapety do kuchni papierowe. Mamy do wyboru całą paletę wzorów i kolorów. Nie zalecamy jej kładzenia jednak nad zlewem. Natomiast nad stołem lub blatem kuchennym, który nie ma styczności z kuchenką i zlewozmywakiem, sprawdzi się jak najbardziej.

Fototapety kuchenne to doskonałe urozmaicenie. Za ich pomocą stworzymy ciekawe aranżacje. Kuchnia nie powinna być nudnym pomieszczeniem w jednobarwnej tonacji. To w niej spędzamy wiele godzin, które poświęcamy gotowaniu, konsumpcji i wielogodzinnym rodzinnym naradom. Fototapety do kuchni możemy kłaść jednolicie na ścianę lub w dowolnych kombinacjach.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *