Ekologiczne wnętrza

Lis 06

Ziemia i rośliny

Ekologia to zarówno dość popularne hasło, jak i styl życia, obejmujący obecnie niemal wszystkie sfery naszego życia. Dotyczy to także aranżacji wnętrz, w których mieszkamy i pracujemy. Ekologiczne wnętrza wyróżniają się przede wszystkim prostotą formy, naturalnymi materiały, kolorami w odcieniach ziemi jak i połączeniem starego z nowym. Choć daleko nam do najbardziej proekologicznych Skandynawów, ostatnimi czasy w naszych domach gości wiele zmian.

Kolor zielony idealnie komponuje się we wnętrzach wprowadzając do niego wiosenny nastrój. To symbol nadziei, życia, przyrody będące wizytówką ekologicznego stylu życia. To barwa która relaksuje poprawiając przy tym nastrój i dodając pozytywnej energii.

Fototapety będące inspiracją natury naturą doskonale pasują do stylu nowoczesnego, ekologicznego, jak i industrialnego. Tapety w kolorze zielonym współgrać będą z rozmaitymi odcieniami szarości, brązu, fioletu i żółtego. Ta barwa stanowi również wspaniałe tło do drewnianych mebli. Co ciekawe, zielone wnętrza potrafią nabrać zupełnie odpowiedniego charakteru, który zależnie wyłącznie od naszych potrzeb. Zieleń połączona z błękitem będzie chłodniejsza, w porównaniu do pomarańczy która ociepli wnętrze.

Jeden komentarz

  1. Fototapety dają absolutną wolność na ścianach i ściankach działowych. Jak tylko komuś nie przeszkadza fototapeta to bez problemu znajdzie dowolny motyw jaki sobie tylko wymarzy.

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *